درباره سایت

چاپچاپ

در تعریفی گویا و کوتاه می توان یک نمایشگاه تخصصی را "تبلیغ زنده" نامید، زیرا در نمایشگاه عواملی چون تولیدکننده، توزیع‌کننده، مصرف‌کننده و همچنین کالا یا خدمات مربوطه، در یک زمان و مکان معین و مناسب گرد‌هم می‌آیند. با توجه به این امر که هر نمایشگاه مکانی برای ارتباط با مشتریان بالقوه است، بنابراین می توان نمایشگاه را مکمل بخش تولید و به عنوان یک صنعت مستقل معرفی نمود.

کشور آلمان، به عنوان یکی از بزرگترین قطب‌های صنعتی دنیا، از دیرباز نگاه ویژه‌ای به صنعت نمایشگاهی داشته است. درک اهمیت رابطه تولید با نمایشگاه، این کشور را به بزرگترین کشور نمایشگاهی جهان تبدیل کرده‌ است. به نحوی که هر ساله،37 شرکت نمایشگاهی آلمانی در 37 شهر مختلف این کشور، نمایشگاه‌های تخصصی محلی، منطقه‌ای و جهانی متعددی را در مساحتی بالغ بر 6 میلیون متر مربع برگزار می‌نمایند. همچنین این شرکت‌ها، تخصص و تجربه خود را، با برپائی شعبه‌هایی از نمایشگاه تخصصی خود در سایر کشورها، در اختیار تمامی تولیدکنندگان، صاحبان صنایع و بازرگانان سراسر جهان قرار می‌دهند. در عین حال، وجود کنفرانس‌ها، همایش‌ها و کنگره‌های متعدد در زمان برگزاری نمایشگاه‌ها با حضور کارشناسان، اقتصاددانان و صنعتگران مطرح کشورهای مختلف موجب گردیده که این رویدادهای جهانی، فراتر از یک نمایشگاه برگزار گردند.

انتخاب یک نمایشگاه مناسب به عنوان یک سرمایه‌گذاری مطمئن، نیازمند جمع‌آوری اطلاعات جامعی از آن نمایشگاه می‌باشد. این سایت، با همکاری شرکت‌های هلدینگ تجارت فراسو و فوژان راهبران نامی به عنوان نمایندگان انحصاری نمایشگاه‌های معتبر کشور آلمان در ایران، راه اندازی گردیده و در آن کلیه اطلاعات مرتبط با موضوعات، زمان و مکان برگزاری تمامی نمایشگاه‌های آلمان، به همراه شرح کاملی از خدمات مورد نیاز متقاضیان محترم، جمع‌آوری شده است.

هدف اصلی از راه اندازی این سایت، ارائه مشاوره‌های جامع، خدمات همه جانبه و فراهم آوردن شرایط مطلوب جهت حضور هرچه پررنگتر شما غرفه‌گذاران و بازدیدکنندگان عزیز در معتبرترین نمایشگاه‌های جهان است. 

مرکز اطلاع‌رسانی نمایشگاه‌های آلمان در ابتدای راه خود است و برای تحقق اهداف ذکر شده نیازمند انتقادات، پیشنهادات و رهنمودهای صاحب نظران صنایع کشور می‌باشد.

خواهشمندیم ما را برای رسیدن به اهدافمان یاری نمائید