دفاتر خدمات توریستی

چاپچاپ

 

دستیابی به بازارهای گسترده در سراسر جهان مستلزم شناخت و به کارگیری استراتژی های بازرگانی و  نگاه مدبرانه به نیازها و علایق مشتریان گوناگون در صنایع مختلف می باشد.

موفقیت دردستیابی به این هدف ، نیازمند حضور موثر و پررنگ بخش خصوصی و همچنین بخش های خدماتی دولتی در بازارهای مختلف بین المللی می باشد. فاکتور بسیار مهم در معرفی و شناخت فناوری های روز دنیا، حضور در نمایشگاه، کارگاه های آموزشی و در کل رویدادهای تجاری – تخصصی می باشد.

این رویدادها، کانونی برای تبادل اطلاعات و دست یابی به نوظهورترین عرصه های علم و صنعت است.

حضور طراحان، تولیدکنندگان، سرمایه گذاران، متخصصین و فعالان صنایع مختلف از یک سو و بازدید بازرگانان و دست اندرکاران از سوی دیگر، نمایشگاه های تخصصی را به عرصه بی بدیل فعالیت های تجاری و ارائه آخرین فناوری های علمی و صنعتی مبدل کرده است.

شرکت سفرهای مارکوپولو با 15 سال سابقه در زمینه برگزاری تورهای لوکس و 4 ستاره به تمامی مقاصد ممکن، توانایی ارائه بهترین خدمات در زمینه های برگزاری تورهای خارجی و داخلی اعم از توریستی ، تجاری، علمی و فرهنگی ، کروز، رزرواسیون هتل های خارجی و داخلی، ارایه بلیط هواپیما و قطار در کلیه مسیرها ، اخذ روادید ایران برای میهمانان خارجی و اخذ روادید کشورهای خارجی برای ایرانیان و سایر ملزومات گردشگری آماده ارائه  خدمات تور به صورت مستقیم و یا از طریق بیش از 450 آژانس مسافرتی در سطح کشور برای تسهیل و تسریع در امور اجرایی شما همراه و همسفر گرامی می باشد.

بخش تورهای نمایشگاهی - تجاری شرکت مارکوپولو با انتخاب و دستچین کردن بهترین رویدادهای علمی – تخصصی در قالب نمایشگاه، کارگاه های آموزشی، کنگره های علمی و سازماندهی بازدیدهای تجاری صنایع گوناگون سعی در ارائه بهترین خدمات به شما مدیر و متخصص گرامی در قالب تورهای گروهی و انفرادی را دارد.

شما می توانید ضمن تماس با همکاران ما در بخش تورهای نمایشگاهی از رویدادهای مرتبط با صنف و حرفه خود مطلع شده و برای انجام اقدامات و مقدمات برنامه ریزی کرده و یا مشاوره بگیرید.

و یا اینکه مقصد مورد نظرتان را اگر درتقویم برنامه های شرکت مارکوپولو نیست اعلام فرمایید تا مطابق برنامه اعلامی شما و در چارچوب قوانین اخذ ویزا و ... برای شما بصورت انفرادی سازماندهی و اجرا گردد.

 

جهت دریافت اطلاعات تماس به وب سایت مارکوپولو مراجعه نمائید:

http://www.iranmarcopolo.com