شرکت های تبلیغاتی

چاپچاپ

اهمیت تبلیغات در عصر مدرن با توجه به رشد تولید و رقابت نزدیک در بازار افزایش یافته است و شکی نیست که امر تولید و روشهای بازرگانی امروز، بدون حضور فن موثر تبلیغات بصری، غیر قابل تصور است. 

هسته‌ی مرکزی تبلیغات موثر، خلاقیت است. در اتاق ایده‌پردازی آژانس تبلیغاتی اوج نما گروهی از متخصصان خلاق و هنرمند، خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات و خدمات سفارش دهندگان، ارائه داده و محقق می نمایند.

ماموریت اصلی و بنیادین این شرکت، تبلیغات اثربخش در راستای اهداف استراتژیک مخاطبان خود می باشد. 

آژانس تبلیغاتی اوج نما با بهره گیری از پرسنلی مجرب فعالیت حرفه ای خود را در سال 1386 آغار نمود. این آژانس با استفاده از تجهیزات حرفه ای سینمایی و پیشرفته تصویری در جهت ساخت و توليد كليه خدمات تصويرى تبليغاتى از ايده تا اجرا، جلوه های بصری سینمایی، تيزرهاى تبليغاتى تلويزيونى، فيلم هاى كوتاه مستند، داستانى، تبليغاتى و نمایشگاهی، انیمیشن های صنعتی و تلویزیونی، همايش ها، سمينارها و نشست هاى تخصصى گوناگون سازمان ها و شركت هاى خصوصى و دولتی و در واحد عکاسی صنعتی خود عکاسی از محیط کارخانه، خط تولید، محصولات، دکوراسیون داخلی، عکاسی تبلیغاتی، رپورتاژ خبری، مد و پوشاک و در واحد گرافیک طراحی بیلبورد و استندهای تبلیغاتی نمایشگاهی، آرم و نشانه، پوسترهای تبلیغاتی، کاتالوگ و بروشور توانسته محصولات بصری مطلوب با کیفیت های عالی به مشتریان خود ارائه دهد.

این مجموعه هم اکنون مشغول همکاری با شرکت های صنعتی لجستیک گلدایران(LG)، جلوه های بصری چند پروژه سینمایی، سازمان تامین اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرکت دروازه تجارت فراسو و... می باشد. 

برای تماس با آژانس تبلیغاتی اوج نما و بهره مندی از خدمات این مجموعه به آدرس وبسایت ما مراجعه فرمایید:  

 

 www.ojnama.com