طراحی وبسایت

چاپچاپ

 شرکت رایا افزار سایه

این مجموعه از سال 1389 با نام تجاری «متخصصین سامانه‌های وب» فعالیت حرفه ای خود را در زمینه مشاوره، طراحی و راه اندازی نرم افزارهای تحت وب آغاز نمود.

از اسفند سال 1392 با راه اندازی بخش مشاوره مدیریت و تحلیل سیستم های اطلاعاتی، شرکت با نام تجاری "رایا افزار سایه" به فعالیت خود ادامه داد.

بر اساس سابقه مدیریتی و کاری مدیران شرکت در سازمان های تجاری بزرگ و تجربیات اندوخته شده از همکاری با شرکت‌های اروپایی و آمریکایی، خلاء وجود نظام های اطلاعاتی مناسب، عدم استفاده از دانش تولید شده در سازمان و ضعف بکار گیری فن-آوری های نوین در ارائه راه حل های نرم افزاری احساس گردید. بدین سان ماموریت سازمان بر اساس ارائه راه‌حل‌های اطلاعاتی یکپارچه و استفاده از تکنولوژی روز جهانی تعیین گردید.

بخش عمده‌ای از تجربه مدیریتی و کاری شرکت در رابطه با صنعت دارو و شرکت های بهداشتی و ارائه راهکار های مدیریت اطلاعات در این صنعت می باشد. با توجه به چالش های یکپارچگی اطلاعات در سیستم های بازاریابی و فروش و فعالیت مجزاء این دو واحد در سازمان ها، نرم افزار مدیریت ویزیت علمی و فروش بر پایه مدیریت ارتباطات با مشتریان، CRM، طراحی شد که قابلیت به اشتراک-گذاری اطلاعات در سطوح مختلف بین نیروی های بازریابی و فروش را داشته و با طراحی نرم افزارهای مرتبط گام های مهمی در این زمینه برداشته است.

همچنین این شرکت با طراحی سیستم های نرم افزاری مختلف مانند مدیرت جریان کار ها، مدیریت درخواست مشتریان و ... توانسته است زیر ساخت مناسبی برای مکانیزاسیون فرآیند های اداری سازمان ها فراهم آورد.

جهت تماس با این شرکت جهت طراحی وبسایت و یا استفاده از دیگر خدمات، به آدرس وبسایت ما مراجعه نموده و یا مستقیما از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید:

 

http://sayeh.co

info@sayeh.co