گزارشی کوتاه بر کنفرانس PrintPromotion و همایش Drupa 2016

چاپچاپ

 

در تاریخ 18 آذر 1394 برابر با 9 دسامبر 2015 شرکت PrintPromotion GmbH (زیرمجموعه انجمن سازندگان کارخانجات و ماشین‌آلات آلمان-VDMA) و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی دوسلدورف با همکاری دفتر نمایندگی خود در ایران «شرکت فوژان راهبران» همایشی از صنعت چاپ تحت عنوان کنفرانس  PrintPromotion و همایشDrupa 2016 را در هتل پارسیان اوین،سالن کوه نور در تهران-ایران برگزار کردند.

این کنفرانس با خوشامدگویی دکتر مارکوس هِرینگ (Dr. Markus Heering) مدیرعامل شرکت PrintPromotion و اِرهارد وینکامپ (Erhard Wienkamp) عضو هیئت مدیره نمایشگاه‌های بین‌المللی شرکت نمایشگاه‌های دوسلدورف افتتاح شد.

در این رویداد جناب آقای احمدرضا اعتماد مظاهری نایب رئیس محترم اتحادیه چاپخانه داران تهران بعنوان نماینده صنعت چاپ کشورمان درخصوص این صنعت صحبت کردند.

نمایندگان شرکت‌های برجسته صنعت چاپ آلمان که حامیان این مراسم بودند نیز هر یک در طی سی دقیقه درباره تازه‌های شرکت‌های مطبوع خود پرداختند.

فهرست این شرکت ها به شرح زیر است:

Heidelberg Druckmaschinen AG

Heidelberg Web Carton

 Converting GmbH

IST Metz GmbH

KAMA GmbH

Windmöller & Hölscher KG

Kolbus GmbH

Polar Mohr GmbH & Co. KG

Koening & Bauer AG

این مراسم با همراهی جمع کثیری از اعضا انجمن‌های مرتبط با صنعت چاپ و صاحبین صنعت چاپ کشور و همچنین تعدادی از اصحاب جراید و نشریات در سالن کوه نور هتل پارسیان اوین از ساعت 9:00 تا 18:00برگزار شد.

با مراجعه به لینک زیر (پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ ایران) می توانید چندین خبر درخصوص Drupa 2016 و کنفرانس یادشده را مطالعه فرمائید:

www.ipina.ir

 لینک دسترسی به اخبار PrintPromotion در سایت اینترنتی VDMA:

http://dup.vdma.org/en/article/-/articleview/10348927